elewacje wrocław

FAST GRUNT M
 

FAST GRUNT M

Wyprawa gruntująca pod tynki mineralne i akrylowe

FAST GRUNT M to gotowa do użycia, dobrze kryjąca, zawierająca drobiny kwarcu wyprawa gruntująca pod tynki mineralne i akrylowe. Dzięki swoim właściwościom niezbędna do gruntowania wszystkich powierzchni betonowych, ceramicznych, cementowo wapiennych, które będą pokrywane tynkiem. Można ją stosować zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz budynku.

Właściwości:
FAST GRUNT M charakteryzuje się doskonałą przyczepnością, dobrym kryciem oraz dużą zdolnością penetracji. Jest wodo- i mrozoodporna, paro przepuszczalna, zmniejsza chłonność podłoża oraz powoduje optymalną przyczepność warstwy nawierzchniowej. Odporna na działanie alkaliów.

FAST GRUNT S

Wyprawa gruntująca pod tynki silikatowe na bazie szkła wodnego.

FAST GRUNT S pod tynki to gotowa do użycia, dobrze kryjąca, zawierająca drobiny kwarcu wyprawa gruntująca pod tynki silikatowe. Dzięki swoim właściwościom niezbędna do gruntowania wszystkich powierzchni betonowych, ceramicznych, cementowo-wapiennych, które będą pokrywane tynkiem. Można ją stosować zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz budynku.

Właściwości:
FAST GRUNT S pod tynki charakteryzuje się doskonałą przyczepnością, dobrym kryciem oraz dużą zdolnością penetracji. Jest wodo- i mrozoodporny, paro przepuszczalny, zmniejsza chłonność podłoża oraz powoduje optymalną przyczepność warstwy nawierzchniowej. Odporny na działanie alkaliów. Podstawowy kolor biały. Możliwość kolorowania według Fast Kolor System. 

  powrót ?

Docieplenia

****************************************

Wiosna to najlepszy czas na docieplenie budynku.
Pomyśl już dziś o elewacji swojego budynku i zarezerwuj termin wykonania ocieplenia w 2017 roku.

****************************************

Miesiące jesienne to ostatni moment na wykonanie prac dociepleniowych. Warto wykorzystać ten czas na wykonanie elewacji. Jesienne umiarkowane temperatury zarówno w ciągu dnia, jak i nocy przy dużej wilgotności powietrza są w tym czasie szczególnie korzystne dla równomiernego schnięcia kleju i tynku. Zapraszamy do kontaktu i rezerwację terminu.

****************************************

Masz już docieplony dom ale jego elewacja jest już trochę przybrudzona ??
Nic straconego, zawsze możesz odświeżyć wygląd budynku. Zajmujemy się również malowaniem elewacji. Wystarczy zadzwonić.

Przykładowe prace
20141017154246 img_20130715_182241 36 NYX
Statystyki
Dzisiejsze wizyty: 12