elewacje wrocław

FAST GRUNT M
 

FAST GRUNT M

Wyprawa gruntująca pod tynki mineralne i akrylowe

FAST GRUNT M to gotowa do użycia, dobrze kryjąca, zawierająca drobiny kwarcu wyprawa gruntująca pod tynki mineralne i akrylowe. Dzięki swoim właściwościom niezbędna do gruntowania wszystkich powierzchni betonowych, ceramicznych, cementowo wapiennych, które będą pokrywane tynkiem. Można ją stosować zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz budynku.

Właściwości:
FAST GRUNT M charakteryzuje się doskonałą przyczepnością, dobrym kryciem oraz dużą zdolnością penetracji. Jest wodo- i mrozoodporna, paro przepuszczalna, zmniejsza chłonność podłoża oraz powoduje optymalną przyczepność warstwy nawierzchniowej. Odporna na działanie alkaliów.

FAST GRUNT S

Wyprawa gruntująca pod tynki silikatowe na bazie szkła wodnego.

FAST GRUNT S pod tynki to gotowa do użycia, dobrze kryjąca, zawierająca drobiny kwarcu wyprawa gruntująca pod tynki silikatowe. Dzięki swoim właściwościom niezbędna do gruntowania wszystkich powierzchni betonowych, ceramicznych, cementowo-wapiennych, które będą pokrywane tynkiem. Można ją stosować zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz budynku.

Właściwości:
FAST GRUNT S pod tynki charakteryzuje się doskonałą przyczepnością, dobrym kryciem oraz dużą zdolnością penetracji. Jest wodo- i mrozoodporny, paro przepuszczalny, zmniejsza chłonność podłoża oraz powoduje optymalną przyczepność warstwy nawierzchniowej. Odporny na działanie alkaliów. Podstawowy kolor biały. Możliwość kolorowania według Fast Kolor System. 

  powrót ?

Docieplenia

****************************************

Wiosna to najlepszy czas na docieplenie budynku.
Pomyśl już dziś o elewacji swojego budynku i zarezerwuj termin wykonania ocieplenia w 2018 roku.

****************************************

Miesiące jesienne to ostatni moment na wykonanie prac dociepleniowych. Warto wykorzystać ten czas na wykonanie elewacji. Jesienne umiarkowane temperatury zarówno w ciągu dnia, jak i nocy przy dużej wilgotności powietrza są w tym czasie szczególnie korzystne dla równomiernego schnięcia kleju i tynku. Zapraszamy do kontaktu i rezerwację terminu.

****************************************

Masz już docieplony dom ale jego elewacja jest już trochę przybrudzona ??
Nic straconego, zawsze możesz odświeżyć wygląd budynku. Zajmujemy się również malowaniem elewacji. Wystarczy zadzwonić.

Przykładowe prace
20141015115122 14 16 28